Erasmus+ projekts THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION

Projekta ceturtā diena aizritējusi, piedaloties aktivitātes brīvā dabā un radoši darbojoties, kopīgi radot atkritumu šķirošanas konteinerus sākumskolas klašu skolēniem. Tàpat tika apmeklēts Māra Dolbes ģimenes mājražošanas uzņēmums "Meistars Sarkaņos", kur top plaša sortimenta (ap 30 veidu) dabas velšu produkcija veselībai un uzturam: ārstnieciska dabas produktu ziede, hidrolāti, augu un sēņu pulveri, pastilas, sīrupi, fermentētas tējas, kafija, sukādes, vīns, sulas,ievārījumi u.c.

Dienas noslēgumà katrs dalībnieks saņēma sertifikātu par dalību projektā!

Erasmus+ projekts THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION

Trešā projekta aktivitāšu diena aizritēja dabas un tehnoloģiju parkā Urda. Vērojām kā tiek savākti sadzīves atkritumi, kā tie tiek saglabāti. Skolēni laboratorijās veica eksperimentus, kas veicinātu enerģiju saglabāšanu un pārvēršanu. Diena interesanta un iespaidīga!

Erasmus+ projekts THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION

Rudens rīta miglas pavadīti Erasmus+ projekta THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION dalībnieki 10.oktobrī devās izzināt Tīrumnieku dabas taku un Lubāna ezera apkārtni. Ārzemju viesiem šie dabas objekti šķita ļoti iespaidīgi!

Pēcpusdienā skolēni piedalījās darbnīcās "Lietu otrā dzīve", kuru laikā tapa foto rāmīši un oriģināli penāļi!

Paldies mūsu skolotājiem Ilzei Pliskai, Ingunai Lucei, Inesei Ārei, Ērikai Pūcei un direktoram Didzim Baunim par izturību, nodrošinotdažādas aktivitātes projekta dalībniekiem!

Erasmus+ projekts THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION

Pirmā Erasmus+ projekta THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION tikšanās diena pagājusi dažādu aktivitāšu pilna. Ar īsu prezentāciju, dejām un dziesmām no rīta iepazīstinājām arī mūsu viesus, uzsverot mūsu skolas un latviešu vērtības. Mūsu jaunieši izvadāja atbraucējus pa skolu, pastāstot svarīgāko un interesantàko. Protams, kopīga Cesvaines pils apskate izvērtās par īstu piedzīvojumu!

Visi kopā klausījāmies arī vides un energopārvaldības speciālistes Leldes Celmiņaslekciju par dabas vērtībām un ieguvumiem to saudzējot!

Pēcpusdienā skolēni Cesvaines MFC grupās taisīja plakātus par to, ko sagaida no šīm projekta dienām, savukārt skolotāji apmeklēja Vinetas Meisteres krustdūrienu gleznu galeriju! Kopīgs darbs un aktivitātes aizrāva ikvienu!

Erasmus+ projekts THE GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION

8.oktobrī. Erasmus+ projekta GREEN REVOLUTION THE BEST SOLUTION komanda gatavojas partneru uzņemšanai, sapošot skolu!

Februāris 2024
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29  

Seko mums
sociālajos tīklos