Ziemassvētki skolā

Gaišie, prieka un pārsteigumu pilnie Ziemassvētki mūsu mājās –internātskolā

   Ziemassvētku gaidīšanas laiks sākas ar Adventi. Arī mūsu skolā četrus pirmdienas rītus, dziedot dziesmas un skandējot tautasdziesmas, tika degtas sveces skolas Adventa vainagā. Kad šajā vainagā tika iedegta ceturtā svece, klāt bija Ziemassvētki!

  Jau decembra sākumā sākām gatavoties svētkiem – rotājām skolu, savas klašu telpas, mācījāmies dzejoļus un dziesmas un gatavojām izrādi. Pie tam, īpaša – skolas Līdzpārvaldes izvēlēta žūrija – izvērtēja klašu telpu noformējumu un svētku pasākumā labākie saņēma balvas.

   Īpaša rosība un patiess prieks mums bija, darbojoties skolotājas Baibas Pūriņas vadībā meiteņu mājturības kabinetā, kur darbojās „Piparkūku darbnīca”.

   Ziemassvētki ir laiks, kas liek paraudzīties sev apkārt un atskārst, ka tas ir arī došanas laiks. Šo brīnumaino izjūtu šogad izbaudīja 9.klases skolēni un skolotāja Iveta Zemīte, kuri devās iepriecināt bijušos skolas darbiniekus.

   Ziemassvētkos ikvienā sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc kaut kāda brīnuma. Un tā, šis brīnums bija klāt - ilgi gaidītie Ziemassvētki, kuri šogad solījās būt ĪPAŠI.

   PIRMAIS BRĪNUMS bija daudzās dāvanas, kuras, lai mūs iepriecinātu, gan tuvu, gan tālu zemju Rūķi bija sagatavojuši gan mūsu skolas skolēniem, gan arī viņu ģimenēm.

   OTRAIS BRĪNUMS bija mūsu skolas pasākums „Ziemassvētki Rūķu bodē”, kurš izvērsās ļoti interesants un aizraujošs, pateicoties atraktīvajam Ziemassvētku vecītim. Šogad „savu mācēšanu” vajadzēja parādīt ne tikai skolēniem, bet arī skolas direktorei un vietniecēm.

   TREŠAIS BRĪNUMS bija ciemiņi- Rūķi no Rīgas, kuri pie mums ieradās ar trim milzīgiem kliņģeriem. Ar viņiem kopā gājām rotaļās, dziedājām dziesmas un dejojām.

   CETURTAIS BRĪNUMS bija mūsu Ziemassvētku diskotēka, kuru vadīja fantastisks dīdžejs. Šajā laikā mums bija iespēja pārbaudīt ne tikai savu dejotprasmi, bet arī dziedātprasmi, dziedot karaoki.

 

Visas skolas skolēnu vārdā saku lielu PALDIES mūsu foršajām, atsaucīgajām un mīļajām skolotājām, kā arī daudzajiem Rūķiem– šie svētki patiešām bija izdevušies! JŪS RADĪJĀT ĪSTUS BRĪNUMUS!!!

 

                                                  

                                              Cesvaines internātpamatskolas

                                                            Līdzpārvaldes vārdā – Vineta Tomiņa

Augusts 2022
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Seko mums
sociālajos tīklos