Aktualitātes

Pievienots: 20.08.2020

Vidzemes veiksmes stāsts no Cesvaines - SIA "Centrs Mora"

Vidzemes veiksmes stāsts no Cesvaines - SIA "Centrs Mora"

Jau devīto gadu Vidzemes plānošanas reģions sumināja Vidzemes veiksmes stāstus – no katra Vidzemes novada pa vienam.

Šogad pasākums ierobežojumu dēļ norisinājās nelielākā cilvēku pulkā kā ierasts. 19. augustā Gulbenes novada Stāmerienas pilī īpašajos vidzemnieku dārza svētkos tika sumināti 26 veiksmes stāsti, starp kuriem arī ilggadējs Cesvaines novada uzņēmums SIA “Centrs Mora” nominācija "atbildīgs uzņēmējs".

Vidzemes plānošanas reģions jau devīto gadu sumina apņēmīgus un veiksmīgus vidzemniekus, kurus par saviem profesionālajiem nopelniem, drosmi, spītību un neatlaidību darboties reģionā izvirzījušas vietējās pašvaldības. Pasākumā atklāj arī ļaudis, kas ar savu degsmi un aizrautību ir spējuši iedvesmot citus biznesa uzsākšanā.

Cilvēki, iemesli, nozares un darbi ir dažādi, bet tie visi ir par mūsu bezgalīgajām iespējām un neaptveramo spēku. Mājražotāji, amatnieki, saimniecības, tūrisma uzņēmēji, eksportspējīgie, ilgtspējīgie un sociālie, kā arī entuziastiskie uzņēmumi ir šī gada stāsti, kas ir mūsu – Vidzemes veiksmes pamats. Tieši viņi ir tie, kas palīdz attīstīt ekonomiku, uzturēt teritoriju un izglītot sabiedrību.

“Centrs Mora” Cesvainē darbojas gandrīz 20 gadus, tas ir spējis attīstīties atbilstoši pieprasījumam un tendencēm, saglabājot unikalitāti un kvalitāti. Arī šobrīd esošajā saspringtajā laikā uzņēmums spēj rast inovatīvus risinājumus un attīstīties, izglītojot citus. Sveicam un lepojamies ar “Centrs Mora” kolektīvu un vadītāju Gintu Ustinovu, vēlot vēl daudz radošu ideju un panākumu!

Linda Vanaga,
Vidzemes plānošanas reģiona un SIA "Centrs Mora" foto


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

Maijs 2021
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14
15
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
sestdiena, 15.05.2021

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos