Autobusu kustības saraksts 2022./2023.m.g.

Cesvaines vidusskolas autobusa (zils) IVECO NH7056,

skolēnu pārvadāšanas maršruti: (V.Praškevičs)

1.maršruts:

Cesvaine

Valdes muiža                   7:10

Krējotava:                        7:15

Stūrīši                              7:20

Cesvaine b/d                    7:30

Cesvaine skola                 7:35

2. maršruts:

Vairogi                            7:40

Kraukļi                            7:45

Cesvaine b/d                    7:50

Cesvaine skola                 7:55

3. maršruts:

Graši 1                             8:00

Cesvaine b/d                    8:05

Cesvaine skola                 8:10

4. maršruts:

Graši 2                             8:15

Cesvaine b/d                    8:20

Cesvaine skola                 8:25

5. maršruts:

Biksēre                            8:30

Poļvarka                          8:35

Cesvaine skola                 8:45

Cesvaine b/d                    8:50

 Pēc stundām maršrutu sāk no bērnudārza, pēc tam no skolas:

1. maršruts:                             

Cesvaine – Graši 1 - Cesvaine                       15:30

2. maršruts:

Cesvaine – Graši 2 - Cesvaine                       15:50

3. maršruts:

Cesvaine – Biksēre, Poļvarka - Cesvaine       16:10

4. maršruts:

Cesvaine –Krējotava, Valdes muiža, Stūrīši  16:40

5. maršruts:

Cesvaine – Kraukļi, Vairogi - Cesvaine         17:10

                   

Piektdienās maršrutus sāk secīgi      14:30; 14:50; 15:10; 15:40; 16:10

         

Cesvaines vidusskolas autobusa VW CRAFTER HP5260 skolēnu pārvadāšanas maršruti: (J.Brizga)

1.             maršruts:

Cesvaine

Runči                           7:05

Līgo:                             7:10

Jaungulbene:                7:20

Sveķi                            7:30

Krustiņi                        7:35

Dzelzava                      7:45

Cesvaine                      8:00

2. maršruts:

Aizkuja                        8:15

Aizpurve                      8:25

Dzelzava                       8:30

Cesvaine                      8:45

 

 Pēc stundām:

1. maršruts:  (no sākumskolas)                                     Piektdienās

Cesvaine – Aizkuja-Dzelzava - Cesvaine:     15:50                     14:50

2. maršruts: (no sākumskolas)

Cesvaine – Jaungulbene - Cesvaine:             16:10                    15:10

 

Cesvaines vidusskolas autobusa OPEL VIVARO KK7885 skolēnu pārvadāšanas maršruts: (J.Andersons)

Maršruts:

         

          Kočkares                                           7:30

          Lielstāpeles                                       8:00

          Jaunšēni                                            8:10

          Pavāri                                               8:20

          Kārzdaba                                          8:35

          Cesvaine

 

Pēc stundām                                                                Piektdienās

Lielstāpeles, Jaunšēni, Pavāri              15:50                   14:50

Kočkares                                           16:20                   15:20                                                                   

 

AS NORDEKA maršruts Gulbene-Madona /apmaksa ar skolnieka karti/

Gulbene  7:40

Cesvainē 8:40

AS NORDEKA maršruts Madona-Gulbene /apmaksa ar skolnieka karti/

Cesvaine  16:03

Gulbene   17:00

pilns saraksts skatāms šeit https://www.1188.lv/satiksme/saraksti/madonas-ao/gulbenes-ao/105304/105264

Decembris 2022
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Seko mums
sociālajos tīklos