Ceļojumu plānotājs

Cesvaines novadā apskatāmi:

SIA "Laba prakse Cesvaine"

Kontaktinformācija:

Adrese: A.Saulieša iela 9, Cesvaine, Cesvaines novads, LV-4871

Tālrunis:+371 29337533 (ja neatbild, atzvanīs tuvākajā laikā)

E-pasts: lpcesvaine@gmail.com

http://www.labaprakse-fizioterapija.lv/

Šobrīd uzņēmums SIA “Laba prakse Cesvaine” piedāvā dažāda profila, kvalitatīvus fizioterapijas pakalpojumus ar individuālu pieeju katra pacienta/klienta vajadzībām un iespējām. 

Savā darbā izmantojam jaunākās fizioterapijas tehnoloģijas un uz zinātniskiem pierādījumiem balstītas fizioterapijas pieejas, tādā veidā garantējot profesionālu un kvalitatīvu ārstēšanas terapiju dažādiem pacientiem.

Papildus pamata darbības virzieniem SIA „Laba prakse Cesvaine” sniedz fizioterapijai piesaistītus pakalpojumus – relaksācijas nodarbības, nūjošanu, dabīgo kosmētiku (efektīvs palīgs fizioterapijas procesā).

 

Darbības virzieni:

  • Pimreizēja fizioterapieta konsultācija

Lai izvirzītu terapijas mērķus un uzsāktu fizioterapijas ārstēšanas vai veselības veicināšanas programmu, vai uzzinātu par savu fizisko funkcionālo stāvokli, nepieciešama individuāla fizioterapeita konsultācija.


  • Individuāla fizioterapijas nodarbība

Individuālas fizioterapijas nodarbības ļauj realizēt individuāli piemērotu, kompleksu, mērķtiecīgu fizioterapijas ārstēšanu. Katras nodarbības laikā tiek pielietotas dažādas fizioterapijas metodes, lai sasniegtu noteiktus mērķus. Nodarbības laikā parasti tiek kombinētas gan aktīvas, gan pasīvas fizioterapijas metodes.

Atbalsts un iedrošinājums – tās ir ne mazāk būtiskas vērtības, ko spēj sniegt fizioterapeita individuālas nodarbības.

 

  • Relaksējošas procedūras

Iemācīties mazināt iekšējo spriedzi, sajust un atslābināt ķermeni, ir grūts uzdevums, bet tas mums sniedz atvieglojumu, jo varam atgūt līdzsvaru savā ķermenī un sajusties tajā labi.

Relaksējošas procedūras palīdzēs mazināt spriedzi muskuļos, atbrīvos kustības, uzlabos elpošanu un asinssplūsmu.

 

  • Nūjošana

Nūjošana ir lielisks veids, kā aktīvi atgūt kustību brīvību, mazināt saspringumu plecu joslas muskulatūrā un uzlabot ķermeņa stājas apzināšanos. 

 

  • Grūtnieču vingrošana

Aktīvs dzīvesveids ir svarīgs ne tikai topošajai mātei, bet arī mazulim, jo adekvāta slodze vairo organisma spēku un izturību, uzlabo elpošanu, gremošanu un sirdsdarbību, veido pareizu stāju un uzlabo pašsajūtu. 

 

  • Ergonomiska konsultēšana

Fizioterapeita konsultācija ergonomiskas vides pielāgošanai un iekārtošanai darba vietā, sadarbojoties ar  ergonomisku mēbeļu ražotājiem un izplatītājiem SIA “SALONS AIS “ 

 

  • Mazās grupu nodarbības

Pēc individuālām fizioterapijas nodarbībām (ir veicināta ķermeņa pozu un kustību apzināšanās), tiek īstenotas mazās grupu nodarbības. Tiek izmantoti dažādi terapeitiski un specifiski vingrojumi (kustības, pozu noturēšana, relaksācija). Mazās grupas (4-5 cilvēki) ļauj realizēt arī katram pacientam individualizētu pieeju un veikt nepieciešamās korekcijas.

 

  • Hiperbārā krioterapija un elektroterapija

Kā pasīvas metodes tiek pielietota arī aukstuma izmantošana (hiperbārā krioterapija), elektroterapija (TENS, FES), teipošana. Jāpiemin, ka šajā reģionā šīs ir jaunas tehnoloģijas, ar pierādītu efektivitāti.

Hiperbārās krioterapijas procedūras laikā, tiek izraisīts „termālais šoks”, kas rada fizioloģiskas un neiroveģetatīvas atbildes reakcijas – analgētisku, pretiekaisuma, vazomotoru, muskuļu relaksējošu un tūsku mazinošu efektu.

 

  • TENS/FES

TENS terapeitiskais mērķis ir sāpju mazināšana, savukārt FES mērķis ir neiromuskulārās funkcijas ietekmēšana (muskuļa kontrakcijas stimulēšana, muskuļu spēka uzlabošana, nerva vadīšanas veicināšana, muskulatūras tonusa regulēšana).

 

Uzskatam, ka vislabākos rezultātus pacienta ārstēšanā var sasniegt sadarbojoties dažādiem speciālistiem (mums ir pieredze psihosomatisku traucējumu ārstēšanā sadarbībā ar RSU Psihosomatikas klīniku, kā arī sadarbība ar atsevišķiem speciālistiem – ortopēdiem/traumatologiem un neirologiem).

Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

Septembris 2020
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26
27
28 29
30
 
trešdiena, 30.09.2020

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos