"Silk Secret" zīda izstrādājumu ražotne

Atrašanās vieta: Raiņa iela 2, Cesvaine
Kontakti: 29269161; info@silksecret.lv

www.silksecret.lv

Kas to būtu domājis, ka reiz, iepazīstot zīda segu, tā ietekmēs tik ļoti manu dzīvi. Tajā brīdī, šķita, esmu atklājusi zīda noslēpumu un pavisam drīz nolēmu radīt zīmolu SilkSecret, kas ikvienam interesentam varētu piedāvāt augstas kvalitātes zīda ražojumus pilnvērtīga miega nodrošināšanai. Jā, ar zīda šķiedrām pildītas segas ir kļuvušas par visas mūsu ģimenes vienīgo izvēli, rūpējoties par labu un veselīgu miegu jebkurā gadalaikā. Un, paldies visiem, kas mums ir noticējuši un izvēlējušies mūsu piedāvājumus!

Šķiet nekad nebijām stāstījuši, kur ir mūsu mājas, kur mēs atrodamies. Tad, lūk, Zīda ceļš ir nonācis Latvijā līdz pat Cesvainei. Nav jāklejo pa pasauli, bet piestāt šeit – Cesvainē, šarmantā un unikālā pilsētā, kurā romantisku parku ielenkta, ceļ savus torņus pretī debesīm diženā Cesvaines pils.

Lai gan interneta veikalā www.silksecret.lv ir pieejama ārkārtīgi izsmeļoša informācija un ievietotas mūsu pašu profesionāli radītās bildes par katru mūsu piedāvāto produktu, tāpat ir saprotams, ka ir vēlme tos apskatīties klātienē, aptaustīt un pārliecināties pilnībā par savu pirkumu.

Tāpēc, laipni lūgti pie mums klātienē, aplūkot mūsu eleganto zīda izstrādājumu skapi un izvēlēties sev nepieciešamāko izstrādājumu – zīda stāsts par unikālo zīda segu līdz pat elegantām zīda spilvendrānām.

Piedāvājam – ar zīda šķiedrām pildītas segas, spilvenus, zīda gultas veļu, zīda pledus, zīda halātus un aksesuārus. Izstrādājumi piemēroti visai ģimenei no mazajiem līdz pat senioriem. Segām - dažādu izmēru un biezumu iespējas, spilveniem – dažādu izmēru un augstumu pakāpes iespējas, gultas veļai – dažādu izmēru, krāsu un komplektācijas iespējas.

Ierosinājums – iepazīt zīdu un tā unikālos izstrādājumus, un apciemot mūsu pilsētu Cesvaini. Ja Tevi ieinteresēja šis piedāvājums un vēlies iepazīt zīdu tuvāk, tad par ierašanos pie mums, laipni aicinām piezvanīt mums pa tālruni – 29269161 vai rakstīt uz e-pastu – info@silksecret.lv. Mūsu atrašanās vieta – Raiņa iela 2, Cesvaine.

November 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13
14
15
16
17
18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos