Tūrisma aktualitātes

Pievienots: 08.05.2020

AUTOFOTOORIENTĒŠANĀS INDIVIDUĀLIEM BRAUCĒJIEM MADONA-CESVAINE

Gribam padarīt jūsu pastaigas svaigā gaisā interesantākas. Tādēļ esam sastādījuši izzinošu atpūtas maršrutu ar autofotoorientēšanās spēles elementiem individuāliem ceļotājiem.

Piedāvājam izbaudīt gleznainākās Vidzemes vietas - Gaiziņkalnu ar tā ainaviskajiem un līkumainajiem ceļiem, romantisko Cesvaines pils apkārtni un citas ne mazāk interesantas vietas Madonas un Cesvaines novados.

Maršruts ir interesants un izzinošs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tas ir ideāls veids, kā nesteidzoties gūt savas pirmās autofotoorientēšanās iemaņas un sajust piedzīvojuma garšu.

Atvilkt elpu varēsiet Madonā, ieturot pusdienu pauzi kādā no pilsētas krodziņiem, kas šībrīža apstākļos ir pielāgojušies apkalpošanai uz vietas un līdzņemšanai. Maršrutā ir iekļauti arī vietējie mājražotāji, mazās vīna, alus un degvīna ražotnes, kas piedāvā iegādāties savu produkciju uz vietas ražotnē.

Ja plānosiet ne tikai izmēģināt autofotoorientēšanos, bet arī nesteidzīgi apmeklēt visas ieteiktās papildus apskates vietas, maršrutu varat sadalīt divās dienās. Šim nolūkam esam apkopojuši naktsmītņu piedāvājumu Madonas un Cesvaines apkārtnē, kuras nodrošina palikšanu atbilstoši šī brīža prasībām. 

Maršrutu varat veikt jebkurā sev vēlamā dienā un laikā, ievērojot sociālo distancēšanos un pārējos valstī noteiktos ierobežojumus. Maršrutam nav konkrēta starta un finiša vietas - ceļojumu var sākt no jebkura kontrolpunkta. Nav noteikta arī kontrolpunktu apmeklēšanas secība, netiek kontrolēts trasē pavadītais laiks un netiek vērtēti un aprēķināti rezultāti.

Visa maršruta nesteidzīgai izbraukšanai un papildus apskates vietu apmeklējumam varat ieplānot visu dienu. Ja plānosiet nesteidzoties apmeklēt visas ieteiktās papildus apskates vietas, maršrutu varat sadalīt divās dienās. 

Piedāvājuma cena: 10€.  Piedāvājumā iekļauts:

* Orientēšanās karte ar 27 kontrolpunktiem – izdrukājama, ielādējama viedtālrunī kā foto, kā arī google maps formātā

* Fotolapa ar meklējamo KP fragmentiem jauktā secībā – izdrukājama un/vai ielādējama viedtālrunī

* Papilduzdevumi, kas padarīs ceļojumu vēl aizraujošāku – pdf

* Papildus informācija par citām apskates vērtām vietām, kuras iesakām apmeklēt ceļojuma laikā, īpaši nenovirzoties no autofotoorientēšanās maršruta – pdf

Visi materiāli tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu

Lai saņemtu piedāvājumu #6, rakstiet mums uz info@brauciens.lv, norādot maksātāja/saņēmēja vārdu uzvārdu un maršruta numuru.

P.S. Iesūtiet mums uz info@brauciens.lv savus spilgtākos ceļojuma brīžus! Interesantāko bilžu autoram piešķirsim pārsteiguma balvu no brauciens.lv

Brauciens.lv komanda


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

Seko Cesvaines
tūrisma informācijai
sociālajos tīklos

Maijs 2021
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14
15
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
sestdiena, 15.05.2021

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos