Jautā pašvaldībai!

Šajā vietnē iespējams uzdot jautājumus pašvaldības lēmējvaras un izpildvaras pārstāvjiem. Uz jautājumiem tiek sniegta atbilde 10 darba dienu laikā, ja nav norādīts citādi. Jautājums ar atbildi tiek publicēts www.cesvaine.lv sadaļā "Jautā pašvaldībai".

Ja norādīts (ķeksītis pie atzīmes - "Vēlos, lai atbildi nosūta tikai uz norādīto e-pastu"), atbilde tiek nosūtīta tikai uz norādīto e-pasta adresi.

Lūdzam izteikties pieklājīgi, bez rupjībām, neaizskarot personas cieņu un godu. Izsakoties aicinām ievērot ētikas normas un atgādinām, ka interneta vidē Tu neesi anonīms!
Atbildes uz iesniegtajiem jautājumiem

Tiek publicētas atbildes uz jautājumiem, kuru autori nav norādījuši, ka atbildi vēlas saņemt tikai e-pastā. 


Jautājums:

Labdien!
Vai beidzot Cesvaines novada kultūras nodaļa sāks organizēt atbilstoši svētkiem vidi un pasākumus. Cesvaine kārtējo reizi nekas neliecina, ka ir Liledienas, rotājuma neviena, pasākums viens un neatbilstošs visām vecuma grupām. Kaut kas jāsāk darīt, izskatiet kultūras nama vadītājas atbilstību savam amatam. Reizēm šķiet, ja Cesvaini pievienotu Madonai būtu lielāks labums nekā šobrīd. 

 

Atbilde

Kristīne Aumele, Cesvaines Kultūras nama vadītāja:

Labdien!
Cesvaines Kultūras nams strādā, ievērojot labas pārvaldības principus un balstoties uz Cesvaines Kultūras nama nolikumu.
2018.gada pirmajās Lieldienās notika trīs krāšņi pasākumi. Rīts sākās ar muzikālu Lieldienu izrādi bērniem, tam sekoja koncerts “Brālēni Jarāni” (diemžēl, iepriekš paredzētā izrāde tika atcelta, aktrises slimības dēļ), dienas noslēgumā Cesvaines vidusskolas aulā notika tautas deju koncerts. Katrs varēja izvēlēties savam vecumam atbilstošu kultūras pasākumu.
Par vides objektiem pilsētā neesmu kompetenta atbildēt, bet domāju, ka  pašvaldībā  jābūt algotam speciālistam, kurš ar to nodarbojas.

******
Jautājums tika iesniegts Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejai izvērtēšanai

Jautājums:

Labdien!
Sakiet, kam Cesvainē vajadzīgas video novērošanas kameras, kas neko neieraksta un tumsā vispār neko nenofiksē? Vai tā ir tikai tāda formalitēte? Tad lūdzu noņemiet to zīmi, iebraucot Cesvainē, ka notiek viseo novērošana, citādi tā ir tikai tāda ņirgāšanās par video novērošanu! Vai ir tik neiespējami Cesvainē uzstādīt kvalitatīvas video novērošanas kameras??? 

Atbilde

Uģis Fjodorovs, Cesvaines novada domes izpilddirektors:
Labdien!
Paldies par izrādīto interesi!
Cesvainē videonovērošanas sistēmas tiek uzstādītas ar mērķi uzlabot kārtību sabiedriskās vietās un pašvaldības iestādēs. Šobrīd darbojās 6 novērošanas ierakstu sistēmas, kopā vairāk kā 20 videokameras, ierakstu saglabāšana un informatīvo zīmju uzstādīšana notiek atbilstoši drošības prasībām un ir saskaņota ar Datu valsts inspekciju. Daļa no šīm kamerām tiešsaistē pieslēgta Valsts policijas Madonas iecirkņa dežūrdaļai.
Diemžēl ne visas videonovērošanas sistēmas ir ar augstu izšķirtspēju un nakts redzamības funkciju, tādēļ darbs pie iekārtu modernizācijas un papildināšanas šogad turpināsies plānotā budžeta apjomā.

Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

September 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19
20
21
22
23
24 25 26 27
28
29 30
Friday, 21.09.2018

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos