Aktualitātes

Pievienots: 07.11.2018

Pasniegs Cesvaines novada pašvaldības apbalvojumus - divas pateicības un četras atzinības

Ik gadu novembrī svinam valsts svētkus visā Latvijā un arī ārzemēs. Ierasts, ka  18.novembrī pulcējamies svētku koncertā Cesvainē, kur ne vien priecājamies par pašdarbības kolektīvu paveikto, bet arī godinām Cesvaines novada iedzīvotājus un arī citus cilvēkus, kuri ir ieguldījuši darbu Cesvaines attīstībā.

Cesvaines novadā  ir trīs apbalvojumu pakāpes – pateicības raksts, atzinības raksts un medaļa, kuru pasniedz par īpašiem nopelniem un mūža ieguldījumu novada labā. Šogad Cesvaines novada domes deputāti domes sēdē 31.oktobrī apstiprināja finanšu, attīstības un sociālo, kultūras un izglītības jautājumu komitejas sēdē tālāk virzīto lēmuma projektu par pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu.

Šogad 18.novembrī tiks pasniegti divi 2.pakāpes pašvaldības apbalvojumi “Cesvaines novada domes pateicība” un četri 1.pakāpes pašvaldības apbalvojumi “Cesvaines novada domes atzinība”. Kandidātus pašvaldības apbalvojumu saņemšanai izvirzījušas iedzīvotāju grupas, kā arī domes deputāti.

1. pakāpes pašvaldības apbalvojums „Cesvaines novada domes atzinība” piešķirts: zemnieku saimniecības ”Piesaule” īpašniecei Martai Kupčai par atzīstamu ieguldījumu ēdināšanas pakalpojumu jomā, veicinot Cesvaines novada attīstību;   vienam no SIA “Ozols LG” dibinātājiem un uzņēmuma valdes loceklim Jānim Ozolam par atzīstamiem sasniegumiem uzņēmējdarbībā un ieguldījumu Cesvaines novada attīstībā; cesvainietei, ilggadējai Cesvaines slimnīcas darbiniecei Veltai Tētai par mūža ieguldījumu veselības aprūpē, profesionālo meistarību, par nesavtīgu atbalstu novada iedzīvotājiem; Cesvaines, Lubānas un Varakļānu apvienotās būvvaldes būvinspektoram, būvuzraugam Andrim Garančam par ieguldījumu profesionālajā jomā Cesvaines novadā.

2.pakāpes pašvaldības apbalvojums “Cesvaines novada domes pateicība” piešķirts: SIA “Cesvaines komunālie pakalpojumi” darbiniekam, Kraukļu vēlēšanu komisijas loceklim Gunāram Roziņam par atzīstamu ieguldījumu profesionālajā jomā; Cesvaines Sociālā dienesta Sociālās aprūpes nodaļas ilggadējai darbiniecei Ludmilai Astramovičai par atzīstamu ieguldījumu sociālās aprūpes jomā.

Apbalvojumi iepriekšminētajām personām tiks pasniegti Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svinībās 18.novembrī plkst. 16.00 Cesvaines vidusskolas aulā.

Linda Vanaga


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

March 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25
26
27
28 29 30 31
Tuesday, 26.03.2019

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos