Aktualitātes

Pievienots: 19.02.2021

No pirmdienas, 22. februāra, Cesvaines vidusskolas skolēni mācības klātienē vēl NEATSĀKS!

Cesvaines vidusskolas direktors Didzis Baunis informē:

"Sagaidot vakardienas, 18. februāra, valdības lēmumu, ka epidemioloģiski drošu pašvaldību teritorijā mācības klātienē varēs atsākt sākumskolas skolēni, arī Cesvaines vidusskola bija izplānojusi to darīt, taču ir dažādi citi apstākļi un, diemžēl, nākamajā nedēļā (22.-26.februāris) to vēl nevarēsim īstenot. Mūsu skolas situāciju atšķirīgu padara lielais skolēnu skaits no tiem kaimiņu novadiem, kuros epidemioloģiskā situācija nav droša. Tā ir apmēram trešdaļa jeb 34 bērni no 93. Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) šodien  konsultācijā norādīja, ka šādā situācijā atsākt mācību procesu klātienē visiem 1.-4.klases skolēniem nav saprātīgs lēmums, jo tas ļoti palielinātu slimības izplatīšanās risku Cesvaines novadā. Cilvēku veselība un dzīvība ir svarīgāka, nedrīkstam riskēt. Nākamajā nedēļā mācības klātienē netiek atļautas nevienā no apkārt esošajiem kaimiņu novadiem, kuri robežojas ar Cesvaines novadu. Pozitīvs lēmums par 1.-4.klases mācību atsākšanu klātienē Cesvaines vidusskolā varētu tikt pieņemts tādā gadījumā, ja epidemioloģiskā situācija uzlabotos kaimiņu novados.

Nākamajā nedēļā mēs atkārtoti analizēsim situāciju un vecāki par nolemto tiks informēti ar e-klases palīdzību.

Ja patstāvīgā mācīšanās rada grūtības, aicinu bērnu vecākus sazināties ar skolotājiem, lai vienotos par klātienes konsultācijām skolā (klasē 1 skolotājs un 1 bērns). Arī transportu uz skolu nodrošinām, ja tas nepieciešams.

Saprotam, ka vecākiem esošā situācija uzliek lielu papildus noslogojumu, jo palīdzība un klāt būšana arī patstāvīgajā mācīšanās procesā ir absolūti nepieciešama lielākajai daļai sākumskolas vecuma bērniem.  Lūdzu, zvaniet vai rakstiet e-klasē, ja nepieciešama palīdzība. Skolotāji un skolas vadība darīs visu, kas vien iespējams, lai bērnu mācību process arī šādā situācijā būtu veiksmīgs. Ļoti ceram vēl šajā mācību gadā sagaidīt vismaz 1.-4.klašu skolēnus skolā.

Lai Jums visiem ir laba veselība un pozitīvs noskaņojums!"

Direktors Didzis Baunis, tel. 26111633


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

Marts 2021
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos