Aktualitātes

Pievienots: 06.10.2017

Līdz 20.oktobrim iespējams pieteikt kandidatus pašvaldības apbalvojumam

Tuvojoties valsts svētkiem ik gadu iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt pieteikumus Cesvaines novada pašvaldības apbalvojumam. Apbalvojumi tiek pasniegti valsts svētku koncertā novembrī.

Cesvaines novadā, saskaņā ar nolikumu ir trīs apbalvojumu veidi.  Nolikums par Cesvaines novada pašvaldības apbalvojumiem ir pieejams Cesvaines novada mājaslapā " Pašvaldība --> Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti --> Nolikumi" vai papīra formā novada administrācijā.

Medaļa “Par nopelniem Cesvaines novada labā” – par īpašiem nopelniem Cesvaines novada labā.

Atzinības raksts – par mūža ieguldījumu un (vai) sasniegumiem dažādās tautsaimniecības nozarēs, zinātnes, izglītības, veselības aizsardzības, kultūras, sporta, politikas un valsts aizsardzības jomās, kā arī par atzīstamu ieguldījumu Cesvaines novada pašvaldības attīstībā, Cesvaines novada tēla veidošanā un popularitātes veicināšanā.

Pateicība par atzīstamu ieguldījumu profesionālajā vai sabiedriskajā jomā.

Apbalvojumus var piešķirt Cesvaines novada iedzīvotājiem un iestādēm, kā arī citām personām un institūcijām, kas devušas atzīstamu ieguldījumu Cesvaines novada pašvaldības attīstībā un par kurām nolikumā noteiktajā kārtībā iesniegti ierosinājumi apbalvošanai, kā arī ārvalstu pilsoņiem vai institūcijām, kas veikušas nozīmīgu ieguldījumu pašvaldības labā. Lēmumu par apbalvojuma piešķiršanu pieņem dome.

Motivētu ierosinājumu par pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu pašvaldībā var iesniegt domes deputāti, domes priekšsēdētājs, domes izpilddirektors, iestāžu vadītāji vai vismaz piecu novada iedzīvotāju grupa.

Pieteikumus lūdzam iesniegt pa pastu vai iesniegt personīgi līdz 2017.gada 20.oktobrim Cesvaines novada domē Pils ielā 1A Cesvainē vai sūtīt uz e-pasta adresi dome@cesvaine.lv.

Cesvaines novada domes administrācija


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13
14
15
16 17
18
19 20 21 22
23
24
25
26
27
28
29
30 31  

Seko mums
sociālajos tīklos