Aktualitātes

Pievienots: 06.03.2018

Latvijas čempionāts komandu sacensībās novusā noslēdzies!

No 6.janvāra līdz 3.martam notika Latvijas čempionāts komandu sacensībās novusā.

Komandas sadalītas trīs līgās – otrajā, pirmajā un virslīgā.

Cesvaines novusa komanda spēlē ar 16 labākajām Latvijas komandām virslīgā.

Pirmā kārta notika Daugavpilī, kur cesvainieši  izcīnīja trīs uzvaras. Uzvarētas Daugavpils, Smiltenes novada un Vaidavas novada komandas. Otrajā kārtā Rīgā tikās ar Rīgas, Ventspils un Bauskas komandām. Tika uzvarētas divas un zaudēts Ventspils komandai. Trešā kārta notika Mālpilī, kur bija jāspēlē ar “Rīgas Satiksmes” komandu, Kuldīgas un Valmieras otro komandu. Sacensības tika aizvadītas neveiksmīgi zaudējot visām trim komandā. Ceturtā kārta notika Saldū. Tikāmies ar Liepājas, Saldus un Ventspils otro komandu. Tikām pie divām uzvarām, zaudējot liepājniekiem. Pēdējā piektā kārta notika Cesvainē. Ieradās komandas no Talsiem, Babītes un Valmieras. Mājas sienas nepalīdzēja un tika piedzīvoti trīs zaudējumi.

Komandā visu sacensību laikā spēlēja septiņi spēlētāji – Uldis Kampāns, Guntis Driķis, Armands Matrozis, Raimonds Jēgers, Jevgēnijs Sjurtukovs un Jānis Matulis. Labākais komandā bija Uldis Kampāns, kurš uzrādīja otro labāko rezultātu starp visiem līgas spēlētājiem. Pārējie palīdzēja kā mācēja.

Komanda ieguva 20 punktus, kas deva devīto vietu. Čempionāta uzvarētāji ir Ventspils, otrie “Rīgas Satiksmes” komanda, trešie Kuldīga. Pēdējās trīs komandas pamet virslīgu, tās ir – Bauskas, Saldus un otrā Valmieras komanda. Šo komandu vietā nāk pirmās trīs komandas no pirmās līgas, tās ir Rīgas, Ķekavas un Cēsu komandas.

Paldies Cesvaines Kultūras nama par atbalstu!

Jānis Matulis,
Kristīnes Aumeles foto 


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

December 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11
12
13 14
15
16
17 18
19
20
21
22
23
24 25
26
27 28 29 30
31
 
Monday, 31.12.2018

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos