Aktualitātes

Pievienots: 08.06.2018

Dzelzavā aizvadītas 7.ikgadējās senioru sporta spēles ar cesvainiešu piedalīšanos

6.jūnijā rītā Cesvaines Sociālā dienesta darbinieces un Cesvaines Sociālās aprūpes nodaļas darbinieki kopā ar aprūpes nama klientiem devās uz Dzelzavu, lai sportotu, pabūtu kopā ar kolēģiem un labi pavadītu dienu.

Dzelzavieši šīm sporta spēlēm bija gatavojušies ilgi un nopietni. Visas sporta spēles norisinājās „Kolchoza” stilā, kāds bija arī dalībnieku dresskods. Rezultātā Dzelzavas estrādē tikās deviņas komandas, kuras bija parūpējušās par sava iecirkņa jeb pansionāta prezentāciju.

Cesvaines pansionāts sacensībās piedalījās kuplā skaitā un prezentēja sevi kā Cesvaines iecirknis „Miers”. Kopā Dzelzavas estrādē tikās vairāk kā 150 dalībnieki un dažādi „kolchoza” profesiju pārstāvji – neskaitāmas slaucējas, sēklotājas, priekšnieki, labākās kaplētājas, kombainieri, grāmatveži un citu profesiju pārstāvji. Dzelzavieši īpaši bija parūpējušies un piedomājuši pie estrādes vizuālā noformējuma, lai atbraukušie varētu sajusties un atcerēties „kolchoza” laikus. Īpaši garas rindas sporta spēlēs veidojās pie „kolchoza” laiku bufetes, kur simpātiskas, laipnas un aktīvas bufetnieces rūpējās par viesmīlību. Arī sporta disciplīnas un stafetes bija īpaši pārdomātas ar „kolchoza” laiku pieskaņu, kā piemēram summas aprēķināšana ar skaitīkļiem, kas ātri un precīzi padevās Cesvaines Sociālās aprūpes iedzīvotājam Andrim Grabanam.

Dienas gaitā tika noskaidroti labākie un rezultātā deviņu komandu konkurencē Cesvaines Sociālā aprūpes nodaļa ierindojās godpilnajā 3.vietā. Pirmā vieta un tiesības  nākošgad rīkot senioru sporta spēles pienāksies  Gulbenes novada, sociālās aprūpes centram „Siltais”.

Ilvija Kecko,
foto no autores personīgā arhīva


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21
22
23
24 25 26
27 28 29 30
31
 

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos