Aktualitātes

Pievienots: 06.10.2017

Cesvaines pilī notiek filmas "Sonata" uzņemšana

Jau vairāk kā nedēļu Cesvaines pilī manāma rosība - notikusi gatavošanās filmas "Sonāte" filmēšanai, bet no 5.oktobra notiek aktīva filmēšana. Trilleris "Sonāte" būs Francijas, Anglijas, Krievijas un Latvijas kopražojums. Latvijas puses partneris ir kompānija "Tasse Film", kura producējusi pilnmetrāžas filmu "Es esmu šeit" ar cesvainietes Elīnas Vaskas piedalīšanos.

Tasse Film jaunais kopražojums ir fantastikas trilleris "Sonāte", kas no 5. oktobra tiek filmēta Cesvainē, Bīriņos, Kuldīgā, Sabilē un Rīgā. Filma top Francijas (The Project), Anglijas (Futuristic Films), Krievijas (CTB Film Company) un Latvijas (Tasse Film) kopražojums, režisora Endrjū Desmonda debija ar starptautiski atpazīstamu aktieru līdzdalību – filmā galveno lomu atveidos Austrālijas aktrise Freja Tinglija (Freya Tingley no Netflix seriāla Hemlock Grove), bet otrā plāna lomās būs redzami Simons Akbarjans (Casino Royale), Brūss Deivisons (X-Men) un Rutgers Hauers (Blade Runner). Latviju projektā pārstāv arī filmas galvenais operators Jānis Eglītis.

Filma "Sonāte" stāsta par jaunu, talantīgu vijolnieci, kura šķetina sava tēva pagātnes notikumus, izsaucot tik baisus un tumšus spēkus, kas sniedzas pāri viņas iztēles robežām. Stāsts risina vispārsaprotamas attiecības ģimenē – tēva un meitas attiecību šķērsgriezumu, ko sarežģī personību radošo ambīciju veicināta nespēja izprast vienam otru.
Informācija par "Sonātes" filmēšanu portālā ScreenDaily.com – ŠEIT(angļu val.).

Latvijas puses partneris ir kompānija "Tasse Film", kuras kodolu veido producentes Alise Ģelze un Aija Bērziņa. 2016. gada 25. februārī pirmizrādi piedzīvoja pirmā "Tasse Film" producētā pilnmetrāžas spēlfilma "Es esmu šeit" (režisors Renārs Vimba), šāgada novembrī uz ekrāniem nonāks otrā – Jāņa Norda spēlfilma "Ar putām uz lūpām". Nākamā gada februārī Nacionālā Kino centra programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" pirmizrādi piedzīvos režisores Madaras Dišleres debijas spēlfilma “Paradīze 89”.

Filma top ar Nacionālā Kino centra un Rīgas Filmu fonda līdzfinansējumu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā.

Vairāk informācijas:
"Tasse Film" producente Alise Ģelze,
+371 26156356
alise@tasse.lv
www.tasse.lv


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13
14
15
16 17
18
19 20 21 22
23
24
25
26
27
28
29
30 31  

Seko mums
sociālajos tīklos