Aktualitātes

Pievienots: 10.01.2020

Cesvaines novada domes deputāta darbu uzsākusi Ilvija Kecko

2020. gada 9. janvārī Cesvaines novada deputāti pulcējās uz pirmo domes sēdi šajā gadā. Šī bija arī pirmā sēde, kurā piedalījās Ilvija Kecko, kura uzsākusi pildīt deputāta pienākumus.

Šajā sasaukumā ievēlētais deputāts Juris Rozenbergs 2019. gada izskaņā izteicis vēlmi pārtraukt pildīt Cesvaines novada domes deputāta pienākumus. Šis jautājums tika skatīts gada pēdējā sēdē 30. decembrī. Deputāti atbalstīja viņa lēmumu, atbrīvojot no pienākumu veikšanas un sakot paldies par veikto darbu.

Novada vēlēšanu komisija informē, ka nākamais pretendents pēc balsu skaita, kurš varētu stāties viņa vietā, ir Ilvija Kecko. Ilvija piekrita kļūt par deputāti un tika apstiprināta šajā amatā. 9. janvārī notika pirmā domes sēde, kurā piedalījās arī jaunā deputāte. Ikdienā Ilvija strādā Cesvaines Sociālajā dienestā, ir novada sporta dzīves koordinatore, kā arī veic Cesvaines Sociālās aprūpes nodaļas vadītāja pienākumu izpildi. Vēlam veiksmi Ilvijai jauno pienākumu veikšanā!

Tā kā līdz šim Juris Rozenbergs bija darbojies divās komitejās - Finanšu komitejā un Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejā, Ilvija Kecko piekrita tupināt darboties un vienbalsīgi tika ievēlēta abās komitejās. 

Šajā domes sēdē notika arī priekšsēdētāja 2. vietnieka vēlēšanas. Šim amatam deputāti izvirzīja divus kandidātus-  Imants Spridzāns izvirzīja deputāti Līgu Ozolu, savukārt Ilga Rumpe amatam izvirzīja Didzi Bauni. Balsojot ar personalizētām balsošanu zīmēm ar 6 balsīm PAR (Vēsma Nora, Vilnis Špats, Didzis Baunis, Ilvija Kecko, Līga Ozola, Ilga Rumpe) un 2 balsīm PRET (Kārlis Edvards Bandenieks, Imants Spridzāns) par priekšsēdētāja 2. vietnieku tika ievēlēts Didzis Baunis. 

 Linda Vanaga,
autores foto

 

 


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

Janvāris 2021
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

šajā sarakstā nav jaunumu ierakstu.

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos