Aktualitātes

Pievienots: 29.01.2020

Aicinām piedalīties svētku gājienā "Mēs esam Cesvaine!" Cesvaines novada svētkos

Aiz kalniem vairs nav vasara, kad svinēsim novada svētkus. Norit aktīvs darbs pie svētku plānošanas. Svētku kulminācija kā ierasts ir sestdienā - šogad tas ir 25. jūlijs, kad rīts, sekojot tradīcijām, sāksies ar modināšanu orķestra izpildījumā, bet  dienas gaitā turpināsies aktivitātes visām paaudzēm un interesēm – koncerti, teātra izrādes, radošās darbnīcas, amatnieku un mājražotāju tirdziņš,  sportiskās aktivitātes un daudz kas cits. Ierasts, ka svētki savu kulmināciju sasniedz vakarā, kad visi tiek aicināti pulcēties uz lielkoncertu un nakts ballīti līdz rīta gaismai.

Šogad vēlamies aizsākt jaunu tradīciju – organizēt Cesvaines novada svētku gājienu. Esam devuši tam nosaukumu “Mēs esam Cesvaine!”. Gājienā var (un nepieciešams) piedalīties gan pašvaldības iestāžu kolektīviem, gan radošajā apvienībām, gan arī novada uzņēmējiem un, protams, ikvienam interesentam (draugu grupas vai ģimenes apvienība), kuram ir vēlme iesaistīties. Gaidīsim arī jūsu pieteikumu!

Būsim priecīgi, ja organizācijai (iestādei, uzņēmumam) un gājiena dalībniekiem būtu iespēja organizēt kādu tehnikas vienību, bet arī bez tās esat laipni aicināti piedalīties – pušķojušies, rotājušies, sagatavojuši kādus atribūtus vai tērpus, dziedot dziesmas vai dejojot. Tā ir radoša brīvība izpausties.

Gājiens plānots pirms svētku koncerta, lai kolonna varētu aizvirzīties uz svētku norises vietu.


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

Janvāris 2021
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

šajā sarakstā nav jaunumu ierakstu.

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos