Aktualitātes

Pievienots: 03.10.2018

Aicina pieteikt pretendentus Cesvaines novada pašvaldības apbalvojumam

Tuvojoties valsts svētkiem, ik gadu iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt pieteikumus Cesvaines novada pašvaldības apbalvojumam. Apbalvojumi tiek pasniegti valsts svētku koncertā novembrī. Nolikums par Cesvaines novada pašvaldības apbalvojumiem ir pieejams Cesvaines novada mājaslapā „Pašvaldība ► Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti  ►︎ Nolikumi” vai papīra formā novada administrācijā.

Cesvaines novadā saskaņā ar nolikumu ir trīs apbalvojumu veidi:

  • medaļa „Par nopelniem Cesvaines novada labā” – par īpašiem nopelniem Cesvaines novada labā;
  • atzinības raksts  – par mūža ieguldījumu un (vai) sasniegumiem dažādās tautsaimniecības nozarēs, zinātnes, izglītības, veselības aizsardzības, kultūras, sporta, politikas un valsts aizsardzības jomā, kā arī par atzīstamu ieguldījumu Cesvaines novada pašvaldības attīstībā, Cesvaines novada tēla veidošanā un popularitātes veicināšanā;
  • pateicība – par atzīstamu ieguldījumu profesionālajā vai sabiedriskajā jomā.

Apbalvojumus var piešķirt Cesvaines novada iedzīvotājiem un iestādēm, kā arī citām personām un institūcijām, kas devušas atzīstamu ieguldījumu Cesvaines novada pašvaldības attīstībā un par kurām nolikumā noteiktajā kārtībā iesniegti ierosinājumi apbalvošanai, kā arī ārvalstu pilsoņiem vai institūcijām, kas veikušas nozīmīgu ieguldījumu pašvaldības labā. Lēmumu par apbalvojuma piešķiršanu pieņem dome.

Motivētu ierosinājumu ar izvērstu pamatojumu kandidāta izvirzīšanai pašvaldības apbalvojumu piešķiršanai pašvaldībā var iesniegt domes deputāti, domes priekšsēdētājs, domes izpilddirektors, iestāžu vadītāji vai vismaz piecu novada iedzīvotāju grupa. Pieteikumus lūdzam iesniegt pa pastu vai personīgi līdz 2018. gada 18.oktobrim Cesvaines novada domē Pils ielā 1A, Cesvainē, vai sūtīt uz e-pasta adresi dome@cesvaine.lv.

Pieteikumam jābūt izvērstam, pamatojot (izvērsti aprakstot) apbalvojuma pretendenta sasniegumus, panākumus, dzīves gājumu!

Cesvaines novada domes administrācija


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19
20
21
22
23
24 25
26
27 28 29 30
Thursday, 20.06.2019

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos