Aktualitātes

Pievienots: 06.12.2017

Cesvaines novada dome - "Zaļās izcilības balvas" laureāts 2017

Šodien, 6.decembrī, Valsts vides dienests (VVD), turpinot pirms trim gadiem sākto tradīciju, Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī pasniedza apbalvojumu “Zaļās izcilības balva”. Šogad izcilības balvai bija 16 laureāti un viens no tiem - Cesvaines novada dome.

“Zaļās izcilības balva” tiek piešķirta uzņēmumiem un pašvaldībām, kas visaugstākajā līmenī ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, kā arī pēc savas iniciatīvas veic pasākumus, kas mazina ietekmi uz vidi. 

Pasākumā piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un VVD ģenerāldirektore Inga Koļegova.

Šogad iekļaušanai VVD veidotajā “zaļajā sarakstā” tika vērtēti gan uzņēmumi, kas ir A, B vai C kategorijas piesārņojošo darbību veicēji, gan uzņēmumi, kuri veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem un pašvaldības.

Lai motivētu uzņēmējus ikdienā strādāt un rīkoties pēc zaļās domāšanas principiem, pirmo reizi tika pasniegta veicināšanas balva “Izaicinājums ceļā uz “Zaļās izcilības balvu””.

Latvijas vides kvalitāte un ilgtspēja ir tieši atkarīga no atbildīgas vides politikas īstenošanas uzņēmumos. Lai novērtētu uzņēmumu darbu vides jomā, Zaļās izcilības balvas” ieguvēju noteikšanai VVD pilnveidojis vērtēšanas kritērijus un novērtējis piesārņojošo darbību veicējus valstī.

Cesvaines novada dome ir viens no "Zaļās izcilības balvas" laureātiem par vides aizsardzības normatīvo aktu ievērošanu un pašiniciatīvu ietekmes uz vidi mazināšanā. 

Prieks par padarīto un lepojamies ar uzņēmīgiem cilvēkiem, kas palīdzējuši iegūt šo apbalvojumu!

 

Linda Vanaga,

informācija no VVD materiāliem, Viļņa Špata foto


Aptauja

Kādus pasākumus Jūs labprāt apmeklētu Cesvaines novadā?

February 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21
22
23 24
25 26
27
28  
Friday, 22.02.2019

Seko Cesvaines novadam
sociālajos tīklos