Cesvaines bibliotēka

Vadītāja Vēsma Nora
   Tālrunis:
+371 64852586
   e-pasts:
vesma.nora@cesvaine.lv; biblioteka@cesvaine.lv

Adrese: Pils iela 6, Cesvaine, Cesvaines novads, LV-4871

Bibliotēkas darba laiks:
      pirmdien          9:00 – 17:00
      otrdien            9:00 – 17:00
      trešdien          9:00 – 18:00
      ceturtdien       9:00 – 17:00
      piektdien         9:00 – 16:00
      sestdien          10:00 – 14:00

No jūnija līdz oktobrim sestdienās - bibliotēka slēgta!

Cesvaines bibliotēka ir Cesvaines novada kultūras, izglītības un informācijas iestāde, kas veic arī jauniešu centra funkcijas. Bibliotēkas bezmaksas un maksas pakalpojumus ir tiesības bez ierobežojumiem izmantot visiem apmeklētājiem. Lietotāju vidū ir iedzīvotāji no Sarkaņu, Dzelzavas, Liezeres pagastiem, kā arī attālākām Latvijas pilsētām un citām valstīm. Bieži viesi ir ekskursanti, cesvainiešu ciemiņi un vienkārši garāmbraucēji.

Bibliotēkas misija - Bibliotēka – izglītotas un kulturālas sabiedrības veidotāja.

Bibliotēkas mērķis - demokrātiska iestāde, kas nodrošina brīvu plašas informācijas pieejamību, mūžizglītības iespējas, veicina bērnu un jauniešu lasītprieku, sekmē kultūras mantojuma apzināšanu un popularizēšanu, piedāvā iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku un atpūstie

Cesvaines bibliotēkā ir 4 nodaļas: abonements, bērnu literatūras nodaļa, lasītava un publiskais interneta pieejas punkts. Bibliotēka ir apmeklēta, jo sniegtie pakalpojumi ir daudzveidīgi – iespēja izvēlēties literatūru, bez maksas izmantot interneta pakalpojumus (arī bezvadu interneta pieslēgumu), saturīgi pavadīt brīvo laiku, apmeklēt pasākumus, kopēt, printēt, atgūties no ikdienas steigas, izmantot bibliotēkas telpas kā tikšanās vietu.

Bibliotēkā saglabāta grāmatu fonda komplektēšanas politika – mūžizglītības iespēju veicināšana, papildinot nozaru literatūras fondu, un lasītāju nodrošināšana ar kvalitatīvu jaunāko daiļliteratūru. 
Pateicoties pašvaldības piešķirtajiem līdzekļiem, ik gadu regulāri tiek iegādātas jaunās grāmatas, sabalansējot labu daiļliteratūru un nozaru literatūru. Plašs ir arī preses un žurnālu klāsts – pavisam 40 dažādi žurnāli un laikraksti. Bibliotēkas apmeklētāji to augstu novērtē.

Ikdienā sniedzam individuālas konsultācijas gan tradicionālo, gan elektronisko bibliotēkas resursu izmantošanā.
Informāciju par aktivitātēm iedzīvotāji var iegūt gan pie informācijas stendiem, gan vietējā laikrakstā „Cesvaines Ziņas”, gan laikrakstā „Stars”.

Bibliotēkā iedzīvotāji var iepazīties ar dažādiem pašvaldības projektiem un plāniem par Cesvaines attīstību, piedalīties aptaujās.

Bibliotēkā piepildījies sen lolots sapnis – Cesvaines pašvaldība veiksmīgi realizējusi projektu, ko atbalstījis Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai „Cesvaines bibliotēkas telpu vienkāršotā renovācija” – rezultātā esam tikuši pie mūsdienīgas ērtas un drošas apkures sistēmas. Paldies visiem, kuri piedalījās projekta īstenošanā!

Visi laipni aicināti izmantot bibliotēkā piedāvātos pakalpojumus! 

Decembris 2017
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19
20
21
22
23 24
25 26 27 28 29 30
31

Seko mums
sociālajos tīklos