Skolēnu pašpārvalde

Šī gada 27. aprīlī Cesvaines vidusskolā norisinājās skolas pašpārvaldes vadītāja un tā vietnieka vēlēšanas. Šajās vēlēšanās kā skolas pašpārvaldes vietnieka amata pārstāvis tika ievēlēts 8. klases skolnieks - Kristijans Jānis Sipāns, bet skolas pašpārvaldes vadītāja amata krēslu ieņēma 10. klases skolnieks Kārlis Grīnbergs.

Novēlēsim daudz izturības un centības mūsu jaunajiem pašpārvaldes vadītājiem, kā arī daudz plašāku ieinteresētību pašiem skolas skolēniem.

Cesvaines vidusskolas skolas pašpārvaldes mērķis ir veicināt  skolēnu iesaisti gan skolas pasākumos, gan  plašāku skolēnu ieinteresētību skolas ārpus stundu aktivitāšu veidošanā, organizēšanā. Mēs pēc iespējas efektīvāk cenšamies izprast, uzklausīt, un apkopot skolēnu viedokļus, lai daudz kvalitatīvāk spētu realizēt savas ieceres un mērķus. Mums svarīga ir laba sadarbība, jo labi apzinamies, ka visu ideju realizācijas pamatā pastāv sadarbība.

Jaunās pašpārvaldes izvirzītie mērķi ir:

  1. Veicināt daudz plašāku skolēnu viedokļu apkopošanu.
  2. Balstoties uz šiem viedokļiem, veicināt un veidot daudz lielāku skolēnu piesaisti gan skolas dzīves pilnveidošanā, gan tās ārpus stundu aktivitāšu veidošanā.
  3.  Veicināt ciešāku sadarbību ar citu skolu pašpārvaldēm un to skolēniem, gan izglītības jomā, gan ārpus stundu aktivitātēs.
  4.  Veidot labu un ciešu sadarbību starp klašu pārstāvjiem.
  5.  Uzturēt labu sadarbību ar skolas administrācijas sastāvu, lai kopīgiem spēkiem ne tikai atrisinātu radušās problēmas, bet arī, lai spētu veidot un izprast daudz efektīvāku skolēnu iesaisti skolas dzīves, un ārpus stundu aktivitātēs.
January 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

šajā sarakstā nav jaunumu ierakstu.

Seko mums
sociālajos tīklos