Jaunākā informācija par sasniegumiem

Jauns mācību gads, jauni panākumi.

Latvijas čempionātā orientēšanās stafetē godpilno trešo vietu ieguva mūsu skolas, piektās klases skolēns Ritvars Ļepeškins.

Spēka dienas rezultāti.

Š.g. 9.novembrī, Tēvzemes mēneša pasākumu ietvaros, Cesvaines sporta zālē, notika Cesvaines novada skolu 5.-6.klašu sacensības spēka vingrinājumos. Skolēniem bija jāsacenšas septiņos dažādos spēka vingrinājumos.

Spēka dienas rezultāti

Uzvarētāji individuālajās disciplīnās

Zēni

Vidukļa spēks - Boks Ritvars un Dimpers Maksis

Roku spēks - Boks Ritvars

4x9 m skrējiens - Boks Ritvars

Tāllēkšana no vietas- Pakulis Renārs, Rubenis Matīss, Šivcāns Aigars

Lecamauklas 1 minūti - Priedītis Harals

Pildbumbas mešana - Dimpers Maksis

Meitenes

Vidukļa spēks - Rapša Sindija

Roku spēks -Rapša Sindija

4*9 m skrējiens - Rutka-Eglīte Polīna

Tāllēkšana no vietas - Krieva Simona, Mālkalne Rebeka, Viznere Amanda

Lecamauklas 1 minūti - Grauduže Egija

Pildbumbas mešana - Krieva Simona

Rāpšanās virvē - Peismane –Roga Signija, Šteinberga Una

Kopvērtējums

1.vieta-5.klase - Cesvaines vidusskola

2.vieta-6.klase - Cesvaines vidusskola

3.vieta-5.klase - Cesvaines internātpamatskola

4.vieta-6.klase - Cesvaines internātpamatskola

                        Sporta skolotāja :  Inguna Luce

Telpu futbola rezultāti.

11.10.2016. notika Cesvaines vidusskolas sacensības telpu futbolā jeb futzālā. Piedalījās 6 komandas.

Sacensību rezultāti:

  • 1.vieta -apvienotai 11.-12.klases komandai - Kristiāns Eglītis, Pēteris Āboltiņš, Sendijs Bite, Tomass Kalējs, Edgars Arsentjevs, Ēriks Graudiņš
  • 2.vieta-10.klases komandai - Mareks Baltiņš, Kristaps Ozols, Sandis Rošāns, Markuss Mačukāns, Edijs Apsītis
  • 3.vieta-8.klases komandai - Oskars Kalve, Nauris Ziediņš, Adriāns Šveics, Aleksandrs Vasks, Edijs Eglītis, Niks Verebs
  • 4.vieta - 9.a klases komandai
  • 5.vieta - apvienotai 7.a,b klases komandai
  • 6.vieta - 9.b klases komandai

Olimpiskās dienas rezultāti.

22. Septembrī notika Olimpiskās stafetes.

 

 2004.-2005.gadā dzimušie zēni

 1.vieta-Pakulis Renārs- Cesvaines vidusskola- 109 punkti

 2.vieta-Boks Ritvars-Cesvaines vidusskola-103 punkti

 3.vieta-Putniņš Matīss-Cesvaines internātpamatskola-102 punkti

 4.vieta-Dimpers Maksis-Cesvaines vidusskola-96 punkti

 5.vieta-Rubenis Matīss-Cesvaines vidusskola-75 punkti

 6.vieta-Melnis Renārs-Cesvaines vidusskola-73 punkti

 2001.-2003.gadā dzimušie zēni

 1.vieta-Andrejevs Ervīns- Cesvaines internātpamatskola-205 punkti

 2.vieta-Stradiņš Kaspars-Cesvaines vidusskola-204 punkti

 3.vieta-Melngailis Ints-Cesvaines vidusskola-174 punkti

 4./5.vieta-Kalve Oskars-Cesvaines vidusskola-168 punkti

                  Mihņenoks Jānis-Cesvaines vidusskola-168 punkti

 6. vieta-Stabulnieks Germans-Cesvaines vidusskola-153 punkti

 2000.gadā dzimušie zēni

 1.vieta-Rošāns Sandis-Cesvaines vidusskola-235 punkti

 2.vieta-Upītis Mairis-Cesvaines internātpamatskola-213punkti

 3.vieta-Ozols Kristaps-Cesvaines vidusskola-210 punkti

 4. vieta–Bite Sendijs-Cesvaines vidusskola-203 punkti

 5. vieta-Kalējs Tomass-Cesvaines vidusskola-195 punkti

 6. vieta–Apsītis Edijs-Cesvaines vidusskola-189 punkti

2004.-2005.gadā dzimušās meitenes

1.vieta-Nartiša Tīna- Cesvaines vidusskola- 90 punkti

2.vieta-Rutka-Eglīte Polīna-Cesvaines vidusskola-79 punkti

3.vieta-Tuskova Viktorija-Cesvaines vidusskola-72 punkti

4.vieta-Šteinberga Una-Cesvaines vidusskola-71 punkti

5.vieta-Mālkalne Rebeka-Cesvaines vidusskola-50 punkti

6.vieta-Rasiņa Elvita-Cesvaines vidusskola-44 punkti

2001.-2003.gadā dzimušās meitenes

1.vieta-Vīgupe Beatrise- Cesvaines vidusskola-158 punkti

2.vieta-Tropa Samanta-Cesvaines internātpamatskola-124 punkti

3.vieta-Viskova Džeina-Cesvaines vidusskola-123 punkti

4.vieta-Bērziņa Liene-Cesvaines vidusskola-118 punkti

5. vieta-Zladeja Inese-Cesvaines vidusskola-100 punkti

6. vieta-Puzule Jolanta-Cesvaines vidusskola-97 punkti

2000.gadā dzimušās un vec. jaunietes

1.vieta-Vasiļkova Karīna--Cesvaines vidusskola-160 punkti

2.vieta-Smiltiņa Agija-Cesvaines vidusskola-134punkti

3.vieta-Auziņa Esmeralda-Cesvaines vidusskola-111 punkti

             Tkačova Santa-Cesvaines vidusskola-111 punkti

4. vieta-Vīča Kristīne-Cesvaines vidusskola-99 punkti

5. vieta–Ziniča Ludmila-Cesvaines vidusskola-92 punkti

6.vieta-Balode Baiba-Cesvaines vidusskola-92 punkti

Pārējie dalībnieki savu izcīnīto vietu un punktu summu var uzzināt pie skolotājas Ingunas Luces.

Septembris 2017
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

šajā sarakstā nav jaunumu ierakstu.

Seko mums
sociālajos tīklos