Autobusu kustības saraksts 2016./2017.m.g

 Cesvaines vidusskolas autobusa BMC PROBUS HO115 skolēnu pārvadāšanas maršruti: (A.Brencis)

1.maršruts:

Cesvaine

Valdes muiža                 7:00

Pienotava:                      7:10

Pasts                              7:15

Vairogi                            7:20

Cesvaine

2. maršruts:

Cesvaine                       

Kočkares:                       7:40

Graši                               7:50

Cesvaine

3. maršruts:

Cesvaine

Patkule                           8:10

Biksēre                           8:15

Poļvarka                         8:20

Cesvaine    

Pēc stundām:

1. maršruts:  (no sākumskolas)                                 Piektdienās

Cesvaine – Patkule - Cesvaine                                15:50          14:50

2. maršruts: (no sākumskolas)

Cesvaine – Kočkares - Cesvaine                             16:20          15:20

         

Cesvaines vidusskolas autobusa VW CRAFTER HP5260 skolēnu pārvadāšanas maršruti: (J.Brizga)

1.maršruts:

Cesvaine

Dravnieks                      7:15

Līgo:                               7:20

Jaungulbene:               7:25

Kaipi                               7:30

Krampāni                      7:35

2. maršruts:

Padoms:                            8:00

Dzelzava:                           8:00

Dzelzavas krustojums:   8:02

Aizpurve                             8:10

Ķinderu ceļa gals:           8:20

Cesvaine

 

Pēc stundām:

1. maršruts:  (no sākumskolas)                                    Piektdienās

Cesvaine – Dzelzava - Cesvaine:                           15:50                     14:50

2. maršruts: (no sākumskolas)

Cesvaine – Dravnieks – Graši - Cesvaine:           16:20                    15:20

 

Cesvaines vidusskolas autobusa RENAULT TRAFFIC HM6891 skolēnu pārvadāšanas maršruts: (J.Andersons)

Maršruts:

Norkalni                                           7:10

Aizkuja (1.reiss)                             7:30

Aizkuja (2.reiss)                             7:45

Malaslielstāpeles                          8:10

Vecpavāri                                         8:30

Mācītājmuiža                                   8:30

Cesvaine

Pēc stundām                                               Piektdienās

Malaslielstāpeles                               15:10                    14:10

Aizkuja (1.reiss)                                  15:50                    14:50

Aizkuja (2.reiss),                                 16:10                    15:10

Norkalni

Februāris 2017
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  

šajā sarakstā nav jaunumu ierakstu.

Seko mums
sociālajos tīklos