Piektā diena Portugālē

Erasmus+ EUROPEAN TUNES CHOIR FOR PEER BULLYING mobilitāte Portugālē ir veiksmīgi noslēgusies.

Pēdējā dienā dalībniekiem vēl bija laiks apmeklēt semināru par eTwinning un attīstīt prasmes platformas izpētē un projektu lapu organizēšanā. Sekoja tikšanās, kurā bija iespēja izvērtēt mobilitāti un plānot turpmākos projekta soļus. Noslēgumā visi dalībnieki saņēma sertifikātu par piedalīšanos mobilitātē.

Ceturtā diena Portugālē

Projekta Erasmus+ EUROPEAN TUNES CHOIR FOR PEER BULLYING ceturtajā mobilitātes darbojāmies sitaminstrumentu ritmos un apguvām dziesmu "Malhão". Tas bija vēl viens no mobilitātes skaistākajiem mirkļiem, kas parādīja sadarbības un mijiedarbības nozīmi. Vidusskolēni dejoja kopā ar 1.klases skolēniem. 8. klases skolēni un viesskolotāji spēlēja sitamos un cavaquinho instrumentus. Dziesmu nodziedāja 6. un 8. klases skolēni skolotāju pavadībā. Skolotāji tika aicināti arī dejot un apgūt mūzikas soļus, lai mācītu skolēnus savā valstī.

Pēcpusdienā viņi apmeklēja Filozofijas nodarbību, ko saviem 3. klases skolēniem sagatavoja 11.klases skolēni. Apskatītā tēma bija mobings. Tā ļāva skolēniem mijiedarboties ar saviem jaunākajiem vienaudžiem, sniedzot izpratni par galvenajiem jēdzieniem, kas saistīti ar projekta tēmu.

Trešā diena Portugālē

Trešajā Erasmus+ EUROPEAN TUNES CHOIR FOR PEER BULLYING mobilitātes dienā Lisabonā izspēlējām spēli Peddy Paper. Dalībnieki tika sadalīti komandās un tika aicināti veikt uzdevumus, kas ļāva iepazīt Lisabonu, valsts kultūru. Iemācīja stratēģijas kā strādāt grupās un attīstīt sociālo komunikācijas prasmes.

Vakars noslēdzās ar vakariņām un mūzikas stila-Fado muzikālu pārsteigumu.

Otrā diena Portugālē

Projekta Erasmus+ EUROPEAN TUNES CHOIR FOR PEER BULLYING otrajā mobilitātes dienā skolotāji aizvadīja mūzikas stundu, kurā mācījās spēlēt portugāļu instrumentu cavaquinho. Sekoja brīdis, kad savas prasmes tika liktas lietā un kopā ar mūsu skolas audzēkņiem spēlēja, dejoja un dziedāja “Regadinho” dziesmu. Tas bija unikāls brīdis, kuru varat apskatīt vietnē https://youtu.be/GvVZZpJ0uQo

Diena noslēdzās ar Pia do Bear sajūtu parka un Fatimas svētnīcas apmeklējumu.

Mobilitāte Portugālē

Erasmus + projekta  EUROPEAN TUNES CHOIR FOR PEER BULLYING pirmā mobilitāte Portugālē.

Šajā pasākumā piedalījās piecpadsmit skolotāji no Turcijas, Latvijas, Grieķijas un Anglijas.

Pirmā diena

Kolēģus uzņēma skolas direktors Luiss Novais, tūrisma kursa studenti, projekta koordinatore Fernanda Alvega un pārējie projekta grupas skolotāji.

Šīs skolas audzēkņi varēja parādīt darbu, kas izstrādāts projekta Healthy Planet ietvaros.

 

Pēcpusdienā apmeklējām Santa Maria da Vitória klosteri, kuru nodrošināja Tūrisma studenti un skolotājs Serdžio Barrozu.

Darbs Erasmus + projektā EUROPEAN TUNES CHOIR for PEER BULLYING turpinās.

Skolēnu uzdevums bija iepazīstināt partnervalstis-Turciju,Itāliju,Lielbritāniju,Portugāli un Grieķiju ar savas valsts tautas tērpiem.

Paldies 8.klases meitenēm Montai Bistrovai,Keitai Rasiņai,Helēnai Kārkliņai,Beātei Mālkalnei par aktīvu un radošu iesaistīšanos projektā.

Dziesma ar tēmu "Draudzība"

Nost ar vardarbību

Turpinām darbu pie Erasmus + projekta!

Skolēnu uzdevums bija vizualizēt informāciju par tēmu ''Nost ar vardarbību''. Paldies 8.klases meitenēm Klintai Kārkliņai, Egijai Ravinskai un Lindai Romulei par iesaistīšanos plakātu radīšanā!

Erasmus+ aktivitāte- pirmā dziesma

Erasmus+ skolu partnerības projekta '' European Tunes Choir for Peer Bullying'' aktivitāte- uzņemt video ar latviešu dziesmu. 

European Tunes Choir for Peer Bullying

Kopā ar partneriem no Turcijas, Itālijas, Anglijas, Portugāles un Grieķijas esam iesaistījušies Erasmus+ skolu partnerības projektā '' European Tunes Choir for Peer Bullying'', kura kopējais mērķis ir caur mūziku aktualizēt un mērķtiecīgi ieviest skolās tādas vērtības, kā cieņa vienam pret otru, tolerance, demokrātija un mīlestība. Pirmais projekta darbiņš - kopēja projekta logo izveide, kurā iekļauti katras partnervalsts karoga krāsu elementi. Paldies skolotājai Vitai Krūmiņai par logo vizualizāciju!

Novembris 2021
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Seko mums
sociālajos tīklos